mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Krotoszyn – mobilny serwis opon

Krotoszyn to całkiem spore i ważne miasto położone w południowych regionach województwa wielkopolskiego. Spore zaludnienie jest w tym przypadku logiczne ze względu na wiele lokalnych firm oraz instytucji z różnych branż. Ponadto w pobliżu przebiega sporo ważnych tras, takich jak na przykład droga S11. Jest to więc ważny węzeł o charakterze komunikacyjnym. Sporo posiadaczy pojazdów z Krotoszyna chętnie korzysta z różnych usług motoryzacyjnych, takich jak na przykład nasza mobilna wulkanizacja.

Dojeżdżamy: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Odolanów, Raszków, Grodzisk Wielkopolski, Mikstat, Grabów nad Prosną, Trzcinica, Przygodzice, Nowe Skalmierzyce

Mobilny serwis opon w Krotoszynie – oferta

Stworzyliśmy interesującą i obszerną ofertę obejmującą wiele usług z zakresu wymiany, naprawy, serwisu i pompowania opon, a także ich wyważania w terenie. Została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, instytucjach, firmach i innych podmiotach z Krotoszyna, niezależnie od ich branży. Gwarantujemy profesjonalną pomoc związaną z wulkanizacją mobilną w samochodach ciężarowych, osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

Ważne zalety naszego serwisu mobilnego

Posiadamy pojazdy serwisowe wyposażone w sprzęt do kompleksowej wulkanizacji mobilnej. Nasze akumulatory i agregaty pozwalają nam z kolei na wykonywanie zleceń w terenie, z dala od standardowej sieci elektrycznej.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KROTOSZYN 24H

Członkowie naszego personelu wykonują usługi w trybie całodobowym, również w okresie weekendowym, w czasie świąt i w późnych godzinach nocnych. Reagujemy więc na zgłoszenia niezależnie od ich daty i godziny. Nasza profesjonalna pomoc pozwala uniknąć samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz dostarczania go na własną rękę do serwisów stacjonarnych.

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści mogący się pochwalić perfekcyjnymi umiejętnościami, jak również rozległą wiedzą. To przekłada się na skuteczną realizację tradycyjnych oraz bardziej skomplikowanych zleceń obejmujących wulkanizację. Ponadto regularnie bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, aby nasze kwalifikacje były zgodne z rosnącymi wymaganiami rynku usług motoryzacyjnych.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się