mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Krosno – mobilny serwis opon

Krosno jest miejscowością położoną w województwie podkarpackim. Jest to siedziba wielu firm oraz miejsce zamieszkania dużej liczby ludzi. Ponadto region podkarpacki, wraz z Krosnem, jest atrakcyjny pod względem turystycznym. Nic więc dziwnego, że na lokalnych drogach można zauważyć mnóstwo pojazdów różnego typu. Nasza oferta powstała z myślą o posiadaczach aut w tym regionie i obejmuje ona działania związane z szeroko pojętą wulkanizacją mobilną.

Nasza oferta wulkanizacji mobilnej w Krośnie

Nasza interesująca oferta jest rozległa i obejmuje sporo usług powiązanych z wymianą, serwisem, naprawą, kontrolą stanu i pompowaniem kół, a także ich wyważaniem na trasie. Zlecenia realizujemy na rzecz klientów indywidualnych, firm, instytucji oraz innych podmiotów i osób reprezentujących różne branże. Zapewniamy fachowe wsparcie z zakresu mobilnej wulkanizacji w autach osobowych, ciężarowych, dostawczych i ciągnikach wraz z naczepami TIR.

Ważne zalety naszego mobilnego serwisu

Członkowie naszego personelu wykonują zadania całodobowo przez cały rok. Pracujemy między innymi w weekendy, podczas świąt i późno w nocy. Oznacza to, że zawsze reagujemy na zgłoszenia, niezależnie od godziny i daty. Nasze fachowe wsparcie umożliwia uniknięcie samodzielnego martwienia się demontażem uszkodzonego koła i dostarczaniem go do stacjonarnego warsztatu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KROSNO 24H

Jesteśmy firmą zatrudniającą wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą i idealnymi umiejętnościami praktycznymi. To z kolei sprawia, że skutecznie wykonujemy standardowe oraz bardziej skomplikowane zlecenia wulkanizacyjne. Dodatkowo bierzemy regularny udział w szkoleniach specjalistycznych, aby sprostać stale zwiększającym się wymaganiom na rynku.

W naszych samochodach serwisowych znajduje się wyposażenie wykorzystywane do szeroko pojętej mobilnej wulkanizacji. Korzystamy też z agregatów i akumulatorów umożliwiających pracę bez dostępu do tradycyjnego zasilania.

5/5 - (1 vote)