mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Krośniewice – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą duże doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Potrafimy wykonywać zadania charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do klientów lub na trasę.

Wykwalifikowany personel wulkanizacyjny w Krośniewicach

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są stosownie przeszkolone oraz doskonale znają się na zadaniach powiązanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Ciekawa oferta wulkanizacyjna dla każdego – mobilny serwis Krośniewice 24/7

Nasi wyspecjalizowani pracownicy wykonują zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i właścicieli aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas szukać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu proponujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Należy wspomnieć, że wyruszamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta oraz inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)