mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kraśnik – mobilny serwis opon

Kraśnik to istotne miasto województwa lubelskiego posiadające prawa powiatu. Jest to miejscowość położona w pobliżu Ostrowca Świętokrzyskiego i Sandomierza. Szeroko pojęty ruch na jego terenie jest całkiem spory, jeśli chodzi o różne typy pojazdów. Zmotoryzowani klienci z tego rejonu mają dostęp do naszych fachowych usług z zakresu mobilnego serwisu opon.

Ciekawa oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Kraśniku

Posiadamy szeroką i ciekawą ofertę. Realizujemy między innymi poniższe usługi:

  • fachowa i skuteczna naprawa ogumienia u klientów,
  • wymiana kół i felg (awaryjnie oraz sezonowo),
  • awaryjna i sezonowa wymiana samych opon na jednym zestawie felg,
  • wulkanizacja poza serwisem stacjonarnym,
  • sprawdzanie ciśnienia w kołach i ich pompowanie,
  • wyważanie.

Przygotowaną przez nas ofertę usługową kierujemy do osób prywatnych, różnych instytucji, firm czy też podmiotów reprezentujących zróżnicowane branże. Potrafimy świetnie poradzić sobie z zadaniami wulkanizacyjnymi we wszystkich rodzajach samochodów.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Oferta naszej firmy obejmuje realizację zleceń 24/7 przez cały rok, niezależnie od dnia i godziny. Po kontakcie drogą telefoniczną należy tylko poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy dokonają naprawy. Nie trzeba więc martwić się samodzielnym demontażem koła i jego dostarczaniem do serwisu działającego stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KRAŚNIK 24H

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników posiadających rozległą wiedzę oraz świetne zdolności praktyczne. Są to ważne zalety, które przekładają się na świetną jakość wykonywanych usług. Ponadto członkowie naszego personelu przechodzą częste szkolenia wulkanizacyjne.

Posiadamy auta serwisowe z nowoczesnym sprzętem do montażu i demontażu, naprawy, wyważania, sprawdzania ciśnienia i pompowania kół. Dodatkowo dysponujemy własnymi źródłami prądu pozwalającymi na wykonywanie zleceń poza serwisem stacjonarnym.

4.5/5 - (4 votes)