mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Krajenka – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Krajenka – dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KRAJENKA – profesjonalne podejście do zadań

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KRAJENKA – sprawny, całodobowy dojazd do klientów

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KRAJENKA 24H – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)