mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kowary – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Kowary – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KOWARY

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KOWARY – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOWARY 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)