mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Koszalin – mobilny serwis opon

Koszalin to miejscowość w województwie zachodniopomorskim. Jest to duże miasto stanowiące miejsce zamieszkania wielu ludzi i siedzibę różnych firm. Ponadto bliskość morza sprawia, że na lokalnych trasach można odnotować spory ruch samochodowy, szczególnie w sezonie letnim. Nic więc dziwnego, że w tym regionie obserwowany jest spory popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak oferowane przez nasz mobilny serwis ogumienia. 

Mobilna wulkanizacja w Koszalinie i jej mocne strony

Nasi koszalińscy klienci mogą liczyć na realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok, również w czasie świąt, weekendów czy też późno w nocy. Zachęcamy do kontaktu i zgłaszania awarii pod naszym awaryjnym numerem telefonu. Nasze wsparcie sprawia, że nie trzeba się niczym martwić i po naprawie można ruszyć w dalszą drogę.

Dojeżdżamy: Kołobrzeg, Szczecinek, Białogard, Sianów, Świeszyno, Polanów, Manowo, Bobolice, Sławoborze, Słupsk, Mielno

Nasze pojazdy serwisowe są bogato wyposażone w sprzęt do kompleksowych działań wulkanizacyjnych poza warsztatem stacjonarnym. Posiadamy również własne źródła zasilania, aby dokonywać napraw w różnych miejscach na trasie.

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy dysponują rozległą wiedzą oraz perfekcyjnymi umiejętnościami. Te atuty w połączeniu z porządnym sprzętem, przekładają się na wysoką precyzję oraz jakość świadczonych usług.

Mobilny serwis opon Koszalin – rozległa oferta usługowa

Klienci naszego serwisu mają zapewniony dostęp do fachowej i interesującej oferty. Obejmuje ona między innymi następujące typy usług:

  • naprawa opon u klientów i na trasie,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół wraz z felgami albo opon na jednym zestawie felg,
  • kontrola ciśnienia powietrza i pompowanie kół,
  • dokładne i efektywne wyważanie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOSZALIN 24H

Nasze wsparcie jest kierowane do klientów indywidualnych, firmowych, instytucji oraz innych podmiotów, które działają w różnych branżach. Skutecznie działamy, jeśli chodzi o wulkanizację w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych i zestawach TIR.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się