mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kostrzyn nad Odrą – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kostrzyn nad Odrą – istotne atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KOSTRZYN NAD ODRĄ

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KOSTRZYN NAD ODRĄ – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOSTRZYN NAD ODRĄ 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)