mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kościan – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie realizować prace charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Wysokie kwalifikacje pracowników – doskonała jakość usług

W naszej firmie pracują osoby, które są stosownie przeszkolone oraz świetnie znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Rozległy zakres realizowanych usług – zapraszamy do kontaktu

Nasi wyspecjalizowani fachowcy wykonują prace dla klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać też użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim gwarantujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba wspomnieć, że wyruszamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)