mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Korsze – mobilny serwis opon

MOBILNA WULKANIZACJA KORSZE

Kluczowa zaleta naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty obejmującej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa ogumienia u zleceniodawcy,
– okresowa i awaryjna wymiana ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia i pompowanie opon,
– skuteczna naprawa kół na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z obręczami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON KORSZE

Możemy się więc pochwalić bogatym zakresem pomocy uwzględniającym różne usługi. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do osób prywatnych, jak też do firm reprezentujących różnorodne branże. Umiemy doskonale poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych jak również zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KORSZE – Czemu oferta naszego serwisu jest godna uwagi?

Duże grono klientów docenia fakt świadczenia przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie eliminuje potrzebę samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich doskonałą jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KORSZE 24H

Do grona naszych mocnych stron można zaliczyć zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do stale zwiększających się wymagań rynkowych.

Nie należy zapominać o wyposażeniu naszego serwisu. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania oraz innych metod naprawy ogumienia w terenie lub u klienta. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie zalety przekładają się na spore grono zadowolonych klientów oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)