mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Koronowo – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Koronowo – najważniejsze atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KORONOWO

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KORONOWO – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KORONOWO 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)