mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kórnik – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Kórnik – profesjonalny serwis i wulkanizacja ogumienia na trasie

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KÓRNIK – sprawny dojazd do klienta w trybie 24/7

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KÓRNIK – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KÓRNIK 24H

Jak można zauważyć, posiadamy interesującą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)