mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Koprzywnica – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Koprzywnica – podstawowe zalety naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy fachowców mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KOPRZYWNICA

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KOPRZYWNICA – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOPRZYWNICA 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Zapewniamy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)