mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Konstantynów Łódzki – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Konstantynów Łódzki – kluczowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Zapewniamy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)