mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Końskie – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Końskie – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KOŃSKIE

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KOŃSKIE – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOŃSKIE 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Gwarantujemy skuteczny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)