mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Konin – mobilny serwis opon

Konin jest sporym i bardzo istotnym miastem województwa wielkopolskiego. Duża liczba ludności idzie tutaj w parze z wieloma firmami i instytucjami reprezentującymi różne branże. To wszystko przekłada się na znaczący ruch na lokalnych drogach, tym bardziej, że w pobliżu przebiega autostrada A2 sprawiająca, że Konin jest istotnym węzłem komunikacyjnym. Wielu zmotoryzowanych klientów z regionu konińskiego zwraca szczególną uwagę na usługi motoryzacyjne, w tym również na nasze działania powiązane z mobilnym serwisem opon.

Oferta naszego mobilnego serwisu ogumienia w Koninie

Przygotowaliśmy ciekawą i obszerną ofertę obejmującą wiele usług z zakresu wymiany, naprawy, serwisu i pompowania opon, a także ich wyważania w terenie. Została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, instytucjach, firmach i innych podmiotach, niezależnie od ich branży. Gwarantujemy profesjonalną pomoc związaną z wulkanizacją mobilną w samochodach ciężarowych, osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

Zalety naszego serwisu mobilnego

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści mogący się pochwalić perfekcyjnymi umiejętnościami, jak również rozległą wiedzą. To przekłada się na skuteczną realizację tradycyjnych oraz bardziej skomplikowanych zleceń obejmujących wulkanizację. Ponadto regularnie bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, aby nasze kwalifikacje były zgodne z rosnącymi wymaganiami rynku usług motoryzacyjnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KONIN 24H

Posiadamy pojazdy serwisowe wyposażone w sprzęt do kompleksowej wulkanizacji mobilnej. Nasze akumulatory i agregaty pozwalają nam z kolei na wykonywanie zleceń w terenie, z dala od standardowej sieci elektrycznej.

Pracownicy naszego serwisu wykonują usługi w trybie całodobowym, również w okresie weekendowym, w czasie świąt i w późnych godzinach nocnych. Reagujemy więc na zgłoszenia niezależnie od ich daty i godziny. Nasza profesjonalna pomoc pozwala uniknąć samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz dostarczania go na własną rękę do serwisów stacjonarnych.

4.3/5 - (3 votes)