mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kołobrzeg – mobilny serwis opon

Kołobrzeg jest miejscowością na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jest o niezwykle popularna nadmorska miejscowość turystyczna. Nic więc dziwnego, że w regionie Kołobrzegu odnotowywany jest spory ruch samochodowy na drogach, zwłaszcza w okresie letnim. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że w okolicach Kołobrzegu zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne jest spore. Dużym popytem cieszą się między innymi nasze działania z zakresu serwisu opon. 

Mobilny serwis opon w Kołobrzegu i jego zalety

Nasi klienci z Kołobrzegu mają zapewnioną realizację fachowych zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Pracujemy również w weekendy, święta oraz w późnych godzinach nocnych. Zapraszamy do kontaktu i zgłaszania usterek pod naszym awaryjnym numerem. Dzięki naszej pomocy nie trzeba stresować się uszkodzoną oponą i można ruszyć w dalszą drogę od razu po naprawie.

Korzystamy z pojazdów serwisowych, które są wyposażone w sprzęt umożliwiający wykonywanie kompleksowych czynności z zakresu wulkanizacji poza stacjonarnym warsztatem. Korzystamy też z własnych źródeł zasilania, takich jak akumulatory i agregaty. Dzięki nim możliwe jest dokonywanie wielu typów napraw w miejscach na trasie wskazanych przez klientów.

Zatrudniamy w naszej firmie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów posiadających sporą wiedzę oraz doskonałe umiejętności praktyczne. Są to mocne strony, które idą w parze z profesjonalnym wyposażeniem. Dzięki temu usługi wykonujemy precyzyjnie oraz z dbałością o odpowiednią jakość.

Bogata oferta usług mobilnego serwisu opon w Kołobrzegu

Nasi kołobrzescy klienci mają zagwarantowaną interesującą i fachową ofertę. Obejmuje ona na przykład poniższe rodzaje usług:

  • naprawa ogumienia na trasie,
  • skuteczna naprawa ogumienia u klientów,
  • wymiana kół z felgami lub przekładanie ich na jednym zestawie felg (awaryjnie oraz sezonowo),
  • sprawdzanie szczelności oraz pompowanie kół samochodowych,
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie mobilne.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOŁOBRZEG 24H

Nasze usługi oferujemy klientom indywidualnym, firmom, instytucjom oraz pozostałym podmiotom działającym w wielu różnych branżach. Zapewniamy skuteczną wulkanizację w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych, jak również zestawach TIR.

5/5 - (1 vote)