mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Koło – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Koło – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KOŁO

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KOŁO – wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOŁO 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Gwarantujemy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)