mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kolbuszowa – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kolbuszowa – podstawowe zalety naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KOLBUSZOWA

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KOLBUSZOWA – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOLBUSZOWA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)