mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kobyłka – mobilny serwis opon

Kobyłka to ważna miejscowość województwa mazowieckiego, położona w regionie stolicy Polski. Ze względu na bliskość Warszawy i wielu istotnych tras, na okolicznych drogach widoczny jest spory ruch samochodowy. Nasze wsparcie obejmuje realizację zleceń z zakresu mobilnego serwisu ogumienia na rzecz zmotoryzowanych klientów indywidualnych czy też różnych przedsiębiorstw i instytucji.

Ciekawa oferta usługowa – mobilny serwis wulkanizacyjny w Kobyłce

Możemy się pochwalić interesującą i atrakcyjną ofertą. Wykonujemy między innymi poniższe typy usług:

  • naprawa opon u klientów,
  • kontrola ciśnienia kół,
  • pompowanie kół,
  • wymiana felg i kół w trybie sezonowym oraz awaryjnym,
  • wymiana opon (w przypadku posiadania jednego zestawu felg),
  • wulkanizacja bezpośrednio na trasie,
  • profesjonalne wyważanie kół samochodowych.

Przygotowaliśmy atrakcyjną i rozległą ofertę, którą kierujemy do osób prywatnych, instytucji, firm oraz pozostałych podmiotów, które reprezentują różne gałęzie gospodarki i branże w Kobyłce oraz całej aglomeracji warszawskiej. Doskonale radzimy sobie ze zleceniami z zakresu wulkanizacji w praktycznie wszystkich typach, markach i modelach aut.

Dlaczego my?

Przygotowana przez nas oferta uwzględnia realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok, niezależnie od dnia i jego godziny. Po kontakcie drogą telefoniczną należy tylko poczekać na przyjazd naszych pracowników, którzy zajmą się skuteczną naprawą. Nie ma więc żadnych kłopotów i zmartwień związanych z demontowaniem koła i dostarczaniem go do stacjonarnego serwisu we własnym zakresie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KOBYŁKA 24H

Nasze auta serwisowe są wyposażone w sprzęt do wyważania, demontażu i montażu oraz kompleksowej naprawy kół i opon w pojazdach mechanicznych. Ponadto posiadamy własne źródła energii elektrycznej, które umożliwiają wykonywanie zleceń z dala od stacjonarnych serwisów.

Pracują u nas doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą się pochwalić bogatą wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Są to istotne atuty przekładające się na doskonałą jakość realizowanych usług. Dodatkowo członkowie naszego personelu pracownicy regularnie przechodzą różne szkolenia z zakresu wulkanizacji.

5/5 - (1 vote)