mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kluczbork – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Wykwalifikowani specjaliści z branży wulkanizacyjnej – wysokie kwalifikacje i nowoczesne wyposażenie

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zleceniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy profesjonalne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Szeroka oferta usługowa dla każdego – skuteczna wulkanizacja na trasie!

Nasi wyspecjalizowani pracownicy realizują zadania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas poszukiwać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim proponujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– efektywne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba wspomnieć, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)