mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kłodzko – mobilny serwis

Kłodzko to jedna z ważniejszych lokalizacji województwa dolnośląskiego. Na obszarze tej miejscowości działa sporo podmiotów i firm oraz jest to miejsce zamieszkania sporego grona osób. Kłodzko to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc duży ruch drogowy na tym obszarze nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Duża ilość aut przekłada się na duży popyt na różne usługi motoryzacyjne. W naszej ofercie znajdziecie pomoc w zakresie mobilnego serwisu ogumienia w Kłodzku i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Kłodzko – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KŁODZKO

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KŁODZKO – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KŁODZKO 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Gwarantujemy efektywny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)