mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kłobuck – mobilny serwis

Kłobuck to jedna z miejscowości województwa śląskiego. Na obszarze tego miasta prowadzi działalność dużo podmiotów i firm oraz jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi. Kłobuck to również ważny punkt komunikacyjny, więc ogromny ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym zaskakującym. Duża ilość aut przekłada się na wielki popyt na różne usługi z branży motoryzacyjnej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pomoc w zakresie terenowego serwisu opon w Kłobucku i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Kłobuck – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KŁOBUCK

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KŁOBUCK – Naprawa kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KŁOBUCK 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)