mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kisielice – mobilny serwis opon 24h

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w branży terenowej wulkanizacji. Potrafimy wykonywać prace charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Wyspecjalizowani specjaliści z sektora wulkanizacji – fachowa pomoc 24/7

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone i świetnie znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i wysoką dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Rozległy zakres realizowanych usług – profesjonalne wsparcie u klienta i na trasie

Pracujący u nas wykwalifikowani fachowcy wykonują prace na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać również właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z obręczami,
– fachowe wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Należy dodać, że wyruszamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)