mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kielce – mobilny serwis

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego i jedno z większych oraz ważniejszych miast na terenie naszego kraju. Na terenie tej miejscowości mieszka wielu ludzi oraz działalność prowadzą liczne firmy i instytucje. Wielu ludzi czy też podmiotów korzysta z różnych rodzajów samochodów, w których raz na jakiś czas pojawia się konieczność naprawy albo wymiany ogumienia. Nasza firma trudni się fachowym wsparciem mobilnym klientów szukających wulkanizacji na terenie Kielc i okolic.

Dojeżdżamy: Chęciny, Pińczów, Łagów, Mniów, Piekoszów, Strawczyn, Nowa Słupia, Sitkówka-Nowiny, Masłów, Raków, Chmielnik, Miedziana Góra, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Sandomierz, Staszów

Bogaty wybór usług mobilnych

Istotna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty uwzględniającej zróżnicowane usługi, takie jak na przykład:

  • naprawa ogumienia u klienta,
  • sezonowa i awaryjna wymiana opon na felgach,
  • sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół,
  • skuteczna naprawa opon na miejscu awarii,
  • wymiana kół z felgami,
  • profesjonalne wyważanie.

Możemy się więc pochwalić szerokim zakresem wsparcia obejmującym różne usługi. Nasza oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak również do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Potrafimy doskonale poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w autach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Dlaczego nasza oferta jest godna uwagi?

Wielu klientów docenia fakt świadczenia przez nas usług całodobowo, również w święta, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie eliminuje konieczność samodzielnej naprawy i wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych fachowców wykonujących usługi dbając o ich optymalną jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KIELCE 24H

Do grona naszych mocnych stron można zaliczyć zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w różnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do stale rosnących wymagań rynkowych. 

Nie wolno zapominać o naszym wyposażeniu. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania i innych form naprawy ogumienia na trasie lub u klienta. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie atuty przekładają się na szerokie grono zadowolonych klientów oraz na naszą ugruntowaną pozycję rynkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się