mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kęty – mobilny serwis opon

MOBILNA WULKANIZACJA KĘTY – profesjonalna pomoc z zakresu ogumienia

Ważna zaleta naszej firmy to zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty obejmującej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u usługobiorcy,
– sezonowa i awaryjna wymiana opon na felgach,
– kontrola ciśnienia oraz pompowanie opon,
– bezproblemowa naprawa kół na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z felgami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON KĘTY

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się rozległym zakresem wsparcia obejmującym różne formy działalności. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Umiemy skutecznie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w autach osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KĘTY – Czemu nasza oferta jest godna uwagi?

Wielu klientów docenia fakt świadczenia przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i pozostałe dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasze wsparcie eliminuje potrzebę samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych fachowców realizujących usługi z dbałością o ich optymalną jakość oraz efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KĘTY 24H

Do grona naszych atutów można uwzględnić zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Często bierzemy udział w profesjonalnych kursach sprawiających, że jakość naszego wsparcia jest dopasowana do regularnie rosnących wymagań branżowych.

Nie wolno zapominać o sprzęcie naszej firmy. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania i innych form naprawy ogumienia na trasie lub u klienta. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na spore grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą ugruntowaną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)