mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kętrzyn – mobilny serwis

Kętrzyn to jedna z ważniejszych miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego. Na obszarze tego miasta działa sporo instytucji i firm oraz jest to miejsce zamieszkania sporego grona ludzi. Kętrzyn to również ważny węzeł komunikacyjny, więc duży ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym zaskakującym. Spora ilość pojazdów przekłada się na ogromny popyt na różne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie pomoc w zakresie terenowego serwisu opon w Kętrzynie i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Kętrzyn – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KĘTRZYN

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KĘTRZYN – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KĘTRZYN 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)