mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kępno – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży mobilnej naprawy opon. Potrafimy wykonywać działania charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że docieramy do usługobiorców lub w teren.

Wykwalifikowani fachowcy z branży wulkanizacji

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są stosownie przeszkolone i perfekcyjnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i wysoką precyzję pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Obszerny zakres wykonywanych usług

Pracujący u nas wyspecjalizowani pracownicy wykonują prace dla osób prywatnych, firm oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać również właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu gwarantujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie oraz wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– efektywne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Warto zaznaczyć, że wyruszamy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

3/5 - (3 votes)