mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kępice – serwis opon na trasie

Mobilna wulkanizacja Kępice – najważniejsze mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KĘPICE

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KĘPICE – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KĘPICE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)