mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kartuzy – wymiana opon na drodze

Mobilna wulkanizacja Kartuzy – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług specjalistów posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KARTUZY

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KARTUZY – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KARTUZY 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)