mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Karpacz – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Karpacz – istotne mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KARPACZ

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KARPACZ – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KARPACZ 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)