mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Karlino – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą posiadającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy opon. Jesteśmy w stanie realizować prace typowe dla serwisów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że docieramy do usługobiorców lub na trasę.

Wyspecjalizowani specjaliści z sektora wulkanizacji – fachowe wsparcie w Karlinie i okolicach

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są właściwie przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zadaniach powiązanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i wysoką precyzję działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Szeroka oferta usługowa dla każdego – skuteczna realizacja usług

Zatrudnieni przez naszą firmę wykwalifikowani pracownicy wykonują prace dla osób prywatnych, firm oraz innych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać też użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymienianie kół z felgami,
– efektywne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Należy dodać, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne i inne dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)