mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kamień Pomorski – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kamień Pomorski – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KAMIEŃ POMORSKI

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KAMIEŃ POMORSKI – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KAMIEŃ POMORSKI 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)