mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kalwaria Zebrzydowska – mobilny serwis opon

Kalwaria Zebrzydowska to jedna z istotniejszych miejscowości województwa małopolskiego. Na obszarze tego miasta prowadzi działalność dużo instytucji i firm oraz jest to miejsce zamieszkiwania wielu osób. Kalwaria Zebrzydowska to również istotny węzeł komunikacyjny, więc spory ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Spora ilość samochodów przekłada się na duży popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie wsparcie w zakresie terenowego serwisu opon w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Kalwaria Zebrzydowska – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Oferujemy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)