mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kałuszyn – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać zadania charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do klientów lub na trasę.

Wykwalifikowany zespół wulkanizacyjny

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz doskonale znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą precyzję działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Szeroka oferta usługowa dla każdego

Nasi wyspecjalizowani fachowcy wykonują prace na rzecz klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Wsparcia mogą u nas poszukiwać również użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim zapewniamy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa oraz wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie felg,
– wymiana kół z felgami,
– fachowe wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Warto wspomnieć, że wyruszamy do zleceń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)