mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kalisz – mobilny serwis opon

Kalisz jest drugim co do wielkości miastem województwa wielkopolskiego. Spora liczba ludności idzie tutaj w parze z wieloma firmami i instytucjami reprezentującymi różne branże. To wszystko przekłada się na znaczący ruch na lokalnych drogach. Wielu zmotoryzowanych klientów z regionu kaliskiego zwraca szczególną uwagę na usługi motoryzacyjne, w tym również na nasze wsparcie związane z mobilnym serwisem opon.

Dojeżdżamy: Ostrów Wielkopolski, Koło, Konin, Turek, Krotoszyn, Grabów nad Prosną, Pleszew, Jarocin, Odolanów, Pyzdry, Śrem

Oferta naszego mobilnego serwisu wulkanizacyjnego w Kaliszu

Przygotowaliśmy ciekawą i obszerną ofertę obejmującą wiele usług z zakresu wymiany, naprawy, serwisu i pompowania opon, a także ich wyważania w terenie. Została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, instytucjach, firmach i innych podmiotach, niezależnie od ich branży. Gwarantujemy profesjonalną pomoc związaną z wulkanizacją mobilną w samochodach ciężarowych, osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

Mocne strony naszego serwisu mobilnego

Pracownicy naszego serwisu wykonują usługi w trybie całodobowym, również w okresie weekendowym, w czasie świąt i w późnych godzinach nocnych. Reagujemy więc na zgłoszenia niezależnie od ich daty i godziny. Nasza profesjonalna pomoc pozwala uniknąć samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz dostarczania go na własną rękę do serwisów stacjonarnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KALISZ 24H

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści mogący się pochwalić perfekcyjnymi umiejętnościami, jak również rozległą wiedzą. To przekłada się na skuteczną realizację tradycyjnych oraz bardziej skomplikowanych zleceń obejmujących wulkanizację. Ponadto regularnie bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, aby nasze kwalifikacje były zgodne z rosnącymi wymaganiami rynku usług motoryzacyjnych.

Posiadamy pojazdy serwisowe wyposażone w sprzęt do kompleksowej wulkanizacji mobilnej. Nasze akumulatory i agregaty pozwalają nam z kolei na wykonywanie zleceń w terenie, z dala od standardowej sieci elektrycznej.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się