mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jordanów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jordanów – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON JORDANÓW

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR JORDANÓW – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JORDANÓW 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)