mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jeziorany – mobilny serwis opon 24h

Mobilna wulkanizacja Jeziorany – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON JEZIORANY – profesjonalna realizacja wszystkich zleceń

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR JEZRIORANY – całodobowa realizacja usług z dojazdem do klienta

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JEZIORANY 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Zapewniamy skuteczny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)