mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jelenia Góra – mobilny serwis opon

Jelenia Góra jest istotną miejscowością znajdującą się na obszarze województwa dolnośląskiego. Działa w niej wiele firm oraz mieszka sporo osób. To przekłada się na spory ruch na lokalnych drogach i duży popyt na usługi motoryzacyjne. Jeśli chodzi o naszą firmę, oferujemy działania z zakresu mobilnego serwisu ogumienia.

Bogaty wybór usług z zakresu mobilnej wulkanizacji w Jeleniej Górze

Nasza oferta obejmuje wiele różnorodnych usług, takich jak między innymi:

  • skuteczna naprawa ogumienia u klientów i na trasie,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • skuteczna wymiana kół razem z felgami,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon,
  • efektywne mobilne wyważanie kół.

Z naszej bogatej oferty mogą korzystać osoby prywatne, instytucje, firmy oraz inne podmioty reprezentujące różne branże. Radzimy sobie świetnie z mobilną wulkanizacją w autach osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

Dlaczego warto wybrać nasze serwis?

Realizujemy usługi całodobowo, również w okresie świątecznym, w weekendy oraz w dni robocze w późnych godzinach nocnych. Innymi słowy reagujemy na zgłoszenia o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny. Dzięki nam nie trzeba wymieniać lub naprawiać opony samodzielnie ani nie trzeba jej dostarczać do stacjonarnego serwisu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JELENIA-GÓRA 24H

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy posiadający stosowną wiedzę i umiejętności. To wszystko przekłada się na wysoką jakość usług. Ponadto stale poszerzamy kwalifikacje personelu poprzez uczestnictwo w różnych specjalistycznych szkoleniach z zakresu mobilnego serwisu ogumienia.

W naszych pojazdach dostawczych znajduje się wiele rodzajów narzędzi i sprzętów do mobilnej wulkanizacji, wyważania, montażu ogumienia, itp. Posiadamy własne akumulatory i agregaty, więc realizujemy zlecenia w terenie, z dala od standardowych źródeł prądu.

5/5 - (3 votes)