mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jelcz-Laskowice – mobilny serwis 24/7

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie w branży mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy realizować zadania typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do usługobiorców lub w teren.

Porządny i sprawny personel wulkanizacyjny Jelcz-Laskowice

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są właściwie przeszkolone i świetnie znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które gwarantuje szybkie tempo i wysoką precyzję działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Rozległa oferta wulkanizacyjna dla wszystkich zainteresowanych klientów

Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani fachowcy realizują prace na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać też użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– fachowe wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że wyjeżdżamy do zleceń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

mobilny serwis opon TIR
4.5/5 - (2 votes)