mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jedlnia-Letnisko – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA JEDLNIA-LETNISKO

Ważna zaleta naszej firmy to zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty obejmującej różnorodne usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u usługobiorcy,
– sezonowa i awaryjna wymiana opon na felgach,
– kontrola ciśnienia i pompowanie opon,
– profesjonalna naprawa opon na miejscu awarii,
– wymiana kół z felgami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON JEDLNIA-LETNISKO

Możemy się więc pochwalić szerokim zakresem wsparcia obejmującym różnorodne prace. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do osób prywatnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Jesteśmy w stanie doskonale poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR JEDLNIA-LETNISKO – Czemu oferta naszego serwisu jest godna uwagi?

Wielu klientów docenia wykonywanie przez nas pracy całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie eliminuje konieczność samodzielnej naprawy lub wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych specjalistów realizujących usługi dbając o ich optymalną jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JEDLNIA-LETNISKO 24H

Do grona naszych mocnych stron można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w profesjonalnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do stale zwiększających się wymagań branżowych.

Nie wolno zapominać o naszym wyposażeniu. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania i pozostałych form naprawy ogumienia w terenie albo u zleceniodawcy. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na duże grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)