mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jastrzębie-Zdrój – mobilny serwis

Jastrzębie-Zdrój to ważna miejscowość województwa Śląskiego położona w pobliżu Rybnika i Katowic. Działalność prowadzi tu wiele firm oraz instytucji, które reprezentują różne branże. Ponadto zaludnienie tego miasta jest spore, ze względu na wielu mieszkańców. Bliskość różnych ważnych tras sprawia, że ruch w regionie Jastrzębia-Zdroju jest dość spory. To przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne, w tym na nasz mobilny serwis ogumienia.

Mobilna wulkanizacja Jastrzębie-Zdrój – podstawowe zalety naszego serwisu

Przede wszystkim pracują u nas wyspecjalizowani fachowcy posiadający sporą wiedzę, duże doświadczenie i doskonałe umiejętności. Dzięki regularnym szkoleniom te zdolności są stale rozwijane, a to oznacza utrzymywanie jakości usług na wysokim poziomie.

Pracujemy w weekendy, święta i w godzinach nocnych. Oferujemy usługi 24/7 przez cały rok. Nasze wsparcie przekłada się na brak konieczności transportowania uszkodzonego ogumienia do serwisu stacjonarnego. Naprawę wykonujemy bowiem u klienta lub na miejscu awarii.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 24H

Należy również zwrócić uwagę na nasz nowoczesny sprzęt. Korzystamy z profesjonalnego wyposażenia do montażu i wyważania, mobilnych sprężarek oraz pozostałych narzędzi i własnych źródeł prądu. To dlatego radzimy sobie z naprawami w terenie, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

Całodobowa wymiana opon – Jastrzębie-Zdrój

Istotnym atutem naszego serwisu jest szeroki zakres świadczonych usług. Nasza oferta obejmuje między innymi poniższe działania:

  • efektywna naprawa opon na trasie lub u klienta,
  • profesjonalne wyważanie kół,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon albo całych kół,
  • kontrola szczelności i uzupełnianie ciśnienia powietrza w kołach.

Możemy się pochwalić szeroką ofertą. Korzystają z niej klienci indywidualni, firmy oraz inne podmioty korzystające z różnych rodzajów pojazdów. Obsługujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze oraz pojazdy specjalne.

4.7/5 - (4 votes)