mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jastrowie – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w branży terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać zadania typowe dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Wyspecjalizowani pracownicy z branży wulkanizacji – usługi 24/7 z dojazdem

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są właściwie przeszkolone oraz świetnie znają się na zadaniach powiązanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i wysoką precyzję działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Rozległa oferta wulkanizacyjna dla każdego klienta w Jastrowiu i regionie

Nasi wykwalifikowani pracownicy realizują prace dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas szukać również właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim proponujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Warto wspomnieć, że docieramy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, święta oraz inne dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty.

3.5/5 - (2 votes)