mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jastarnia – serwis opon w terenie

Jesteśmy grupą mającą ogromne doświadczenie w branży mobilnej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie realizować zadania charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Fachowy personel wulkanizacyjny – wybierz nasze usługi!

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz świetnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje szybkie tempo i wysoką precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Ciekawa oferta usługowa dla każdego – profesjonalne podejście do zadań

Pracujący u nas wyspecjalizowani pracownicy realizują zlecenia na rzecz osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas szukać również użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– skuteczne wyważanie opon,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Warto dodać, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)