mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jasło – mobilny serwis opon

Jasło jest miejscowością powiatową zlokalizowaną w województwie podkarpackim. Jest to siedziba wielu firm oraz miejsce zamieszkania sporej liczby ludzi. Ponadto obszar podkarpacki, wraz z Jasłem, jest atrakcyjny dla wielu osób zainteresowanych turystyką. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że na lokalnych drogach można zauważyć wiele pojazdów różnego rodzaju. Nasza oferta została stworzona z myślą o właścicielach samochodów w tym regionie i obejmuje ona działania związane z kompleksową wulkanizacją mobilną.

Ciekawa oferta wulkanizacji mobilnej w Jaśle

Posiadamy ciekawą i sporą ofertę obejmującą liczne usługi z zakresu serwisu, wymiany, naprawy, przeglądu oraz pompowania i wyważania kół w terenie. Wykonujemy zadania na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw, instytucji oraz innych osób i podmiotów, niezależnie od branży. Realizujemy zadania z zakresu wulkanizacji mobilnej w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz ciągnikach siodłowych i naczepach (TIR).

Istotne mocne strony naszego mobilnego serwisu

Nasi pracownicy realizują usługi całodobowe. Zadania wykonujemy między innymi w weekendy, podczas świąt i w późnych godzinach nocnych. Oznacza to, że zawsze reagujemy na zgłoszenia, niezależnie od dnia i jego pory. Nasze profesjonalne wsparcie umożliwia uniknięcie samodzielnego martwienia się zdejmowaniem uszkodzonego koła i dostarczaniem go do serwisu prowadzącego działalność stacjonarną.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JASŁO 24H

 

W naszych pojazdach serwisowych znajduje się wyposażenie użytkowane do kompleksowej mobilnej wulkanizacji. Korzystamy też z agregatów i akumulatorów pozwalających na pracę bez dostępu do tradycyjnego zasilania.

Jesteśmy firmą zatrudniającą wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów, którzy mogą się pochwalić dużą wiedzą i doskonałymi zdolnościami praktycznymi. To z kolei sprawia, że efektywnie wykonujemy standardowe oraz trudniejsze. Dodatkowo bierzemy regularny udział w kursach specjalistycznych, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom na rynku motoryzacyjnym.

5/5 - (1 vote)