mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Jarocin – mobilny serwis

Jarocin to jedna z ważniejszych lokalizacji województwa wielkopolskiego. Na terenie tej miejscowości prowadzi działalność wiele instytucji i firm oraz jest to miejsce zamieszkiwania wielu ludzi. Jarocin to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc spory ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Ogromna ilość aut przekłada się na duży popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie usługi w zakresie terenowego serwisu ogumienia w Jarocinie i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Jarocin – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON JAROCIN

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR JAROCIN – Naprawa kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR JAROCIN 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Gwarantujemy skuteczny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)