mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Inowrocław – mobilny serwis opon

Inowrocław z pewnością zalicza się do grona większych i ważniejszych miast w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność prowadzi tu sporo firm oraz instytucji i jest to też miejsce zamieszkania wielu ludzi. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy korzystają z różnych typów pojazdów mechanicznych. Lokalni zmotoryzowani klienci powinni być między innymi zainteresowani naszą ofertą wulkanizacji mobilnej. 

Mobilny serwis opon w Inowrocławiu i jego atuty

Klientom naszej firmy z regiony Inowrocławia gwarantujemy realizację usług całodobowo przez cały rok, również w czasie świąt, weekendów albo po prostu późno w nocy. Z naszych usług można skorzystać po kontakcie telefonicznym niezależnie od dnia i jego pory. Za sprawą naszego wsparcia klienci nie muszą martwić się problemami z zakresu samodzielnej wymiany kół i ich dostarczania do serwisów stacjonarnych.

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy posiadający sporą wiedzę i świetne umiejętności praktyczne. Są to istotne atuty przekładające się na wysoką skuteczność realizowanych zleceń. Poza tym bierzemy udział w specjalnych szkoleniach pozwalających na utrzymanie wysokiej jakości usług pomimo rosnących wymagań rynkowych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR INOWROCŁAW 24H

Dysponujemy samochodami serwisowymi z nowoczesnym sprzętem umożliwiającym naprawę, serwis, wymianę, pompowanie i wyważanie opon oraz kół w terenie. Dzięki naszemu zasilaniu (agregaty i akumulatory) potrafimy wykonywać zlecenia z dala od standardowej sieci elektrycznej.

Mobilny serwis opon w Inowrocławiu – szeroki zakres wykonywanych prac

Inowrocławscy klienci mają dostęp do profesjonalnej oferty. Uwzględnia ona na przykład następujące formy wsparcia:

  • naprawa opon u klientów i na trasie,
  • kontrola ciśnienia powietrza i pompowanie kół,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami, jak również samych opon,
  • precyzyjne i efektywne wyważanie kół.

Nasza pomoc jest dostępna dla klientów indywidualnych, firm, instytucji i innych podmiotów, które reprezentują różne branże. Działamy skutecznie, jeśli chodzi o wulkanizację w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i zestawach TIR.

3/5 - (25 votes)