mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Imielin – mobilny serwis

Imielin to miasto położone na obszarze województwa śląskiego. Na terenie tej miejscowości prowadzi działalność dużo podmiotów i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkania wielu osób. Imielin to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc spory ruch drogowy na tym obszarze nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Spora ilość aut przekłada się na wielki popyt na różne usługi z branży motoryzacyjnej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wsparcie w zakresie terenowego serwisu opon w Imielinie i regionie.

Mobilna wulkanizacja Imielin – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON IMIELIN

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR IMIELIN – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR IMIELIN 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)