mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Iłża – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Iłża – podstawowe atuty naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON IŁŻA

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR IŁŻA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR IŁŻA 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)