mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Iława – mobilny serwis opon

Iława jest siedzibą powiatu iławskiego w województwie warmińsko-mazurskim. Na terenie tej miejscowości działa wiele firm i instytucji oraz mieszka dużo ludzi. W związku z tym codziennie na pobliskich drogach ruch samochodowy jest spory. Do tego w pobliżu znajdują się drogi ekspresowe S5 oraz S7. Można więc stwierdzić, że popyt na działalność związaną z motoryzacją w rejonie Iławy, jest duży. Iławscy klienci naszej firmy mogą liczyć na profesjonalny mobilny serwis opon.

Dlaczego jesteśmy godni polecenia?

Przede wszystkim zapewniamy całodobową, całoroczną realizację usług. Sprawnie reagujemy na zgłoszenia naszych klientów w czasie świąt, podczas weekendów oraz pozostałych dni wolnych od pracy. Ponadto zapewniamy pomoc nawet w środku nocy w regionie Iławy, ponieważ wiemy, że awaria może wydarzyć się o każdej porze. Aby skorzystać z naszej pomocy, wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR IŁAWA 24H

W naszym serwisie zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców, posiadających odpowiednią wiedzę i umiejętności. Są to kluczowe atuty przekładające się na świetną jakość realizowanych zadań. Ponadto członkowie naszego personelu przechodzą regularne szkolenia w zakresie zwiększania swoich kwalifikacji.

Korzystamy z pojazdów dostawczych, w których znajduje się nowoczesne wyposażenie wulkanizacyjne, a także do montażu, demontażu, wyważania, sprawdzania ciśnienia, pompowania, itp. Korzystamy też z agregatów i akumulatorów, więc potrafimy bez problemu wykonywać zlecenia bez dostępu do standardowego zasilania sieciowego.

Profesjonalna oferta usługowa – mobilny serwis opon w Iławie

Nasza oferta jest wysoce atrakcyjna i zróżnicowana. Obejmuje ona między innymi usługi, takie jak:

  • skuteczna i profesjonalna naprawa opon u klientów,
  • sprawdzanie i uzupełnianie ciśnienia kół,
  • awaryjna i sezonowa wymiana samych gum,
  • nowoczesne i dokładne wyważanie.
  • precyzyjna wulkanizacja mobilna w terenie,
  • wymiana kół razem z felgami (sezonowo i awaryjnie).

 

5/5 - (1 vote)